سه شنبه, 31 ارديبهشت, 1398


شما در اين صفحه هستيد >> ورزش قهرمانی  >  انجمن های ورزشی  




Enter Title حداقل

 

اسامی مسئولین انجمن های ورزشی (دختر و پسر) اداره کل تربیت بدنی

           

رشته ورزشی

انجمن پسران

انجمن دختران

برنامه انجمن

  بسکتبال

 دکتر محمد رضا برومند 

 فتانه ملک 

  برنامه 98

 تکواندو

  بیژن راهپیما 

  سیده مرجان طاهری   

  برنامه  98

  شنا و نجات غریق

 دکتر محمد کاشف

 دکتر صفورا صباغیان راد 

      برنامه98    

    تنیس روی میز

      محمد خرمی

سیما لیموچی

 برنامه 98

    فوتبال

 دکتر محمد حسین علیزاده 

     -

  برنامه 98 

 فوتسال

 دکتر علیرضا الهی 

  مهناز امیر شقاقی

  برنامه 98 

 کاراته

دکتر منصور صاحب الزمانی 

دکتر اشرف امینی 

 برنامه 98 

 شطرنج

   محمد ابراهیم زاده 

شادی پریدر 

 برنامه 98

 اسکواش

دکتر سلمان فرضعلی پور 

 برنامه 98 

         ژیمناستیک          

         دکترعنبریان 

مریم مزیدی 

برنامه 98 

 آمادگی جسمانی

دکتر  آقاعلی نژاد 

دکتر میترا روحی 

برنامه 98 

 والیبال

دکترکوروش قهرمان تبریزی 

منیژه صادقی 

برنامه 98 

 دارت

دکتر محمد رضا شهابی 

 برنامه 98

 قایقرانی

دکتر مسعو د جوکار 

-

 برنامه 98

 دوچرخه سواری

 محمد رضا صفاپور

 -

 برنامه 98

 کوهنوردی

 قاسم فرهادی منش

 -

 برنامه 98

 وزنه برداری

 دکتر سجاد انوشیروانی

 -

 برنامه 98

 پاورلیفتینگ

 دکتر عبدالمهدی نصیرزاده

 -

 برنامه 98

 بدمینتون

 دکترمحمد حسین  رضوانی

گلناز  فائزی

 برنامه 98

 ووشو

 محمد فتحی راد

 -

برنامه 98 

 کشتی

 هادی حبیبی

 -

 برنامه 98

 جودو

 دکترمحمدعلی رستگار

 -

 برنامه 98

 تیراندازی

 مینا پریایی

 -

 برنامه 98

 هندبال

 دکتر محمد پورکیانی

 -

 برنامه 98



شماره تماس : 96664361 - 021

نمابر: 88832098 -021  

Email: info.uso@saorg.ir

آدرس: خیابان انقلاب، میدان فردوسی، خیابان شهید موسوی، سازمان امور دانشجویان طبقه سوم ، اداره کل تربیت بدنی

صندوق پستی:1117-15815  کدپستی: 44734-15819

عکس تصادفی
DSC_0092
حداقل


پیوندهای مفید

تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه ها

دانشگاه رازی

دانشگاه زاب
ل

دانشگاه زنجان

دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

دانشگاه سلمان فارسی کازرون

دانشگاه سمنان

دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

دانشگاه سیستان و بلوچستان

دانشگاه شهرکرد

دانشگاه شهید باهنرکرمان

دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید چمران اهواز

دانشگاه شهیدمدنی آذربایجان

دانشگاه شیراز


دانشگاه صنعت نفت


دانشگاه صنعتی اراک


دانشگاه صنعتی ارومیه

دانشگاه صنعتی بیرجند

دانشگاه صنعتی جندی شاپور


دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان


دانشگاه صنعتی سیرجان

دانشگاه صنعتی شهدای هویزه


دانشگاه صنعتی قم


دانشگاه صنعتی کرمانشاه


دانشگاه صنعتی همدان

دانشگاه صنعتی اصفهان


دانشگاه صنعتی امیرکبیر

دانشگاه صنعتی بابل


دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

دانشگاه صنعتی سهند

دانشگاه صنعتی شاهرود

دانشگاه صنعتی شریف


دانشگاه صنعتی شیراز

دانشگاه علامه طباطبائی

دانشگاه علم و صنعت ایران


دانشگاه علم وفناوری مازندران

دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری


دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر


دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان


دانشگاه فردوسی مشهد


دانشگاه فرزانگان سمنان


دانشگاه فناوری های نوین قوچان


دانشگاه فنی وحرفه ای


دانشگاه قم


دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان


دانشگاه کوثربجنورد


دانشگاه گرمسار


دانشگاه گلستان


دانشگاه گنبد کاووس


دانشگاه گیلان


دانشگاه لرستان


دانشگاه مازندران


دانشگاه محقق اردبیلی


دانشگاه مراغه


دانشگاه ملایر


دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان

دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار

دانشگاه نهاوند (ویژه دختران)

دانشگاه نیشابور


دانشگاه هرمزگان

دانشگاه هنر


دانشگاه هنر اسلامی تبریز

دانشگاه هنر اصفهان


دانشگاه هنرشیراز


دانشگاه ولایت


دانشگاه ولی عصر (عج)رفسنجان

دانشگاه یزد


دانشگاه کاشان

دانشگاه کردستان


دانشگاه یاسوج

دانشکده ریاضی وکامپیوترخوانسار


دانشکده فنی ومهندسی گلپایگان


مجتمع آموزش عالی اسفراین


مجتمع آموزش عالی بم


مجتمع آموزش عالی تربت حیدریه


مجتمع آموزش عالی زرند


مجتمع آموزش عالی سراوان

مجتمع آموزش عالی گناباد

مجتمع آموزش عالی شیروان


مجتمع آموزش عالی لارستان


مرکز آموزش عالی کازرون


مرکزآموزش عالی استهبان


مرکزآموزش عالی اقلید


مرکزآموزش عالی شهرضا


مرکزآموزش عالی فنی ومهندسی بوئین زهرا


مرکزآموزش عالی لامرد


مرکزآموزش عالی ممسنی


مرکز آموزش عالی محلات

مرکزآموزش عالی کاشان

مرکزآموزش عالی فیروزآباد

دبیرخانه های مناطق 10 گانه

     

                  

                 

 



فدراسیون های ورزشی

  فدراسیون ورزش همگانی
فدراسیون ورزشها ناشنوایان
فدراسیون سه گانه
فدراسیون ورزش مدارس
فدراسیون ووشو
فدراسیون هاکی
فدراسیون هندبال
کونگ فو و هنرهای رزمی
فدراسیون نابینایان
فدراسیون والیبال
فدراسیون ورزشهای رزمی
فدراسیون ورزشهای سنتی و بومی
فدراسیون وزنه برداری
فدراسیون کوه نوردی
فدراسیون گلف
فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی
فدراسیون نجات غریق
بیماران خاص و پیوند اعضاء
فدراسیون ورزشهای پهلوانی
فدراسیون شنا
فدراسیون فوتبال
فدراسیون قایقرانی
فدراسیون کبدی
فدراسیون کشتی
فدراسیون کاراته
فدراسیون دوچرخه سواری
فدراسیون دو و میدانی
فدراسیون ژیمناستیک
فدراسیون سوارکاری
فدراسیون شطرنج
فدراسیون شمشیربازی
فدراسیون تیر و کمان
فدراسیون تنیس
فدراسیون تنیس روی میز
فدراسیون جودو
فدراسیون جانبازان
فدراسیون چوگان
فدراسيون تيراندازي
فدراسيون تكواندو
فدراسيون پزشكي ورزشي
فدراسيون بولينگ و بيليارد
فدراسيون بوكس
فدراسيون بدن سازي و پرورش اندام
فدراسيون بدمينتون
فدراسيون بسكتبال
فدراسيون اسكيت
فدراسيون انجمن هاي ورزشي
فدراسيون اسكي
فدراسيون اسكواش

خبرگزاری ها

سایر پیوندهای مفید


 
 
 

وزارتخانه ها و پژوهشکده ها

اطلاعیه المپیادهای فرهنگی ورزشی