اداره کل تربیت بدنی


30

روز طلایی‌ ووشو کاران در یونیورسیاد 2017

روز طلایی‌ ووشو کاران در یونیورسیاد 2017

جعفر شیرزاد بعد از قهرمانی در مسابقات ووشو دانشجویان جهان گفت: در فینال با حریف قزاق بازی کردم و به مدال رسیدم. تمرینات خوب و پرفشاری را پشت سر گذاشته بودیم و نزدیک به سه ماه در اردوی مستمر بودیم .
وی با بیان این که ووشوکاران ایران با آمادگی کامل به یونیورسیاد آمده بودند، تصریح کرد: سطح مسابقات دانشجویان خیلی بالا بود ولی خدا را شکر به مدال طلا رسیدم .
عرفان آهنگریان: قرعه سختی داشتم اما قهرمان شدم
عرفان آهنگریان دیگر ووشوکار ایران بعد از کسب مدال طلای ووشو در مسابقات دانشجویان جهان گفت: در فینال توانستم حریف چینی را شکست بدهم. بازی سختی داشتم .
وی افزود: مهد ووشو کشور چین است و برای همین کار دشواری در فینال داشتم . روز گذشته هم حریف روس قهرمان و نایب قهرمان جهان را شکست دادم. در مجموع در طول این مسابقات قرعه سختی داشتم .
این عضو تیم ووشو دانشجویان ایران در پایان با بیان این که سطح مسابقات یونیورسیاد از مسابقات جهانی هم بالاتر بود، تاکید کرد: تمام قهرمانان دنیا و آسیا در مسیر من بودند ولی خدا را شکر با کمک مربیان و تمریناتی که طراحی کرده بودند و دعای خیر پدر و مادرم به این مدال رسیدم .
حمیدرضا لادور: اجازه هنرنمایی به حریفان ندادیم
هم‌چنین حمیدرضا لادور دیگر عضو تیم ووشوی دانشجویان جهان که موفق شد به مدال طلا برسد، در خصوص قهرمانی‌اش گفت: انتظار نداشتم سطح مسابقات این‌قدر بالا باشد. تمام عنوان داران جهانی و آسیایی در مسابقات یونیورسیاد حضور داشتند. خوشبختانه بازیکنان ما از نظر فیزیکی کاملا آماده بودند و اجازه هنرنمایی به حریفان‌مان ندادیم .
او درباره حریفش در فینال تصریح کرد: تمام مسابقات قبلی حریف چینی‌ام را دیده بودم و آنالیز خوب کادر فنی هم جواب داد .
این عضو تیم ووشو دانشجویان ایران در پایان با تمجید از عملکرد حسین اوجاقی، سرمربی ایران گفت: اوجاقی کاری کرد که انگیزه و روحیه بازیکنان بسیار بالا برود. ما در دو وزن به حریفان چینی خوردیم ولی آن‌قدر اوجاقی به ما انگیزه داد که راحت چینی‌ها را شکست دادیم .

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (261)
گروه خبر: اخبار عمومی
کد خبر: 1286