سه شنبه, 31 مرداد, 1396


شما در اين صفحه هستيد >> اخبار  


جدیدترین اخبار و رویدادهای ورزش دانشگاهی
پیام تسلیت
چکیده: " کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام"   همکار گرامی جناب آقای دکتر امامی درگذشت مادر خانم گرامیتان را تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه رحمت و مغفرت واسعه وبرای جنابعالی و خانوا ده محترمتان صبر و شکیبایی مسئلت می نمائیم .   از طرف همکاران شما در اداره ک... ادامه »
برگزاری کارگاه تخصصی" آموزش هماهنگ تنیس روی میز"
چکیده: اداره کل تربیت بدنی در نظر دارد به منظور یکسان سازی شیوه تدریس واحدهای عمومی و تخصصی تنیس روی میز در سطح دانشگاه های کشور، کارگاه تخصصی" آموزش هماهنگ تنیس روی میز" ویژه اعضای هیات علمی و مدرسین واحدهای تخصصی و عمومی تنیس روی میز (واحدهای تربیت بدنی عمومی) و مربیان تیم تنیس روی میز دانشگاه ها را؛ با همکاری و میزبانی دانشگاه الزهرا و در مجم... ادامه »
نتایج کاروان ایران در نخستین روز بازی‌های یونیورسیاد
چکیده:  بیست و نهمین دوره بازی های جهانی دانشجویان (یونیورسیاد ۲۰۱۷)روز یکشنبه در کشور چین تایپه و در شهر تایپه آغاز شد. کاروان ایران در روز نخست چهار مدال برنز  در رشته های تکواندو و شمشیربازی کسب کرد. *نتایج نمایندگان ایران در روز نخست/ جودو:                &... ادامه »
پیام تسلیت
چکیده: کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام همکار گرامی سرکار خانم پریوش علیپور ضایعه درگذشت مادر مهربان و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنیم. خداوند متعال روح پاکش را با سرورش فاطمه زهراء محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید. از طرف همکاران شما در اداره کل تربیت بدنی
 برگزاری دومین جشنواره تجربه های موفق  دانشجویی، زنان، ورزشی و گردشگری پایدار در حوزه محیط زیست
چکیده: قابل توجه مدیران تربیت بدنی احتراما، باعنایت به توافقات بعمل آمده في ما بين این اداره کل و سازمان حفاظت محیط زیست ، زمینه های بروز توانمندی های ورزش دانشگاهی در اين عرصه فراهم گردیده است. که در همين راستا مقرر است دانشگاههاي كشور در "دومین جشنواره تجربه های موفق و موثر ورزشی و گردشگری پایدار در حوزه محیط زیست" مشارکت نمایند. لذا با عنایت به فرصت... ادامه »
برگزاری اولین جلسه انجمن کارآفرینی و اشتغال زایی  ورزش دانشگاهی
چکیده: اولین جلسه انجمن اشتغالزایی و کارآفرینی ورزش دانشگاهی با حضورجمع اولیه ای از صاحب نظران و فعالان برگزار شد . در این جلسه که در دانشگاه شهید بهشتی برگزار گردیدکلیات برنامه یکساله مشخص گردید و مقرر شد برنامه ای با همفکری و هم اندیشی فعالان ورزش دانشگاهی تدوین گردد.
امضای تفاهم نامه همکاری فی مابین دانشگاه فردوسی مشهد و سازمان جمعیت داوطلبین هلال احمرج.ا.ایران
چکیده: در راستای توسعه فعالیت های داوطلبانه در بین دانشگاهیان و استفاده از پتانسیل های موجود برای دستیابی به اهداف  مشترک بین طرفین، همزمان با برگزاری گردهمایی معاونین دانشجوی و فرهنگی دانشگاه های منطقه 9 کشور تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه فردوسی مشهد و سازمان جمعیت داوطلبین هلال احمر جمهوری اسلامی ایران منعقد گردید. مراسم توشیح این تفاهم نا... ادامه »
سخنرانی دکتر پورکیانی در مراسم روز جهانی جوان
چکیده: به همت کمیسیون ملی یونسکو- ایران، دفتر منطقه‌ای یونسکو در تهران، وزارت ورزش و جوانان، مجموعه تاریخی- فرهنگی سعدآباد و دفتر اطلاعات همگانی سازمان ملل متحد در تهران (UNICE)، بزرگداشتی به‌ مناسبت روز جهانی جوان برگزار گردید. در این مراسمی که با حضور مهمانان خارجی و داخلی برگزار گردید دکتر پور کیانی  به ایراد سخنرانی پرداختند.
برگزاری کارگاه بین المللی مدیریت و رهبری ورزش همگانی
چکیده: . قابل توجه مدیران محترم تربیت بدنی دانشگاه ها بدينوسيله به اطلاع می رساند فدراسيون ورزش همگاني جمهوري اسلامي ايران در نظر دارد کارگاه بین‌المللی "مدیریت و رهبری ورزش همگانی " برگزار نماید. از این رو خواهشمنداست دستور فرمایید اعضای هیات علمی و كارشناسان حوزه تربيت بدني در صورت تمایل، اعلام آمادگی خود را بر اساس نامه پیوست تا تاریخ 25 مردا... ادامه »
سخنرانی دکتر پورکیانی در نشست معاونین دانشجویی و فرهنگی دانشگاه های منطقه 9
چکیده: دکتر پورکیانی مدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان در نشست معاونین دانشجویی و فرهنگی دانشگاه های منطقه 9 کشور که به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گردید، گزارشی از دستاورد ها و فعالیت هایی که در طی چهار سال با کمک مدیران فرهنگی در دانشگاه ها بدست آمده را مطرح و بیان کرد: در بخش طرح توسعه و مدیریت منابع اتفاق تاریخی که روی داد این بود که برا... ادامه »
صفحه 1 از 53اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
عکس تصادفی
4


 

اطلاعیه دوازدهمین المپیاد
پیوندهای مفید

وزارتخانه ها و پژوهشکده ها

فدراسیون های ورزشی

فدراسیون ورزش های همگانی
فدراسیون ورزشها ناشنوایان
فدراسیون سه گانه
فدراسیون ورزش مدارس
فدراسیون ووشو
فدراسیون هاکی
فدراسیون هندبال
کونگ فو و هنرهای رزمی
فدراسیون نابینایان
فدراسیون والیبال
فدراسیون ورزشهای رزمی
فدراسیون ورزشهای سنتی و بومی
فدراسیون وزنه برداری
فدراسیون کوه نوردی
فدراسیون گلف
فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی
فدراسیون نجات غریق
بیماران خاص و پیوند اعضاء
فدراسیون ورزشهای پهلوانی
فدراسیون شنا
فدراسیون فوتبال
فدراسیون قایقرانی
فدراسیون کبدی
فدراسیون کشتی
فدراسیون کاراته
فدراسیون دوچرخه سواری
فدراسیون دو و میدانی
فدراسیون ژیمناستیک
فدراسیون سوارکاری
فدراسیون شطرنج
فدراسیون شمشیربازی
فدراسیون تیر و کمان
فدراسیون تنیس
فدراسیون تنیس روی میز
فدراسیون جودو
فدراسیون جانبازان
فدراسیون چوگان
فدراسيون تيراندازي
فدراسيون تكواندو
فدراسيون پزشكي ورزشي
فدراسيون بولينگ و بيليارد
فدراسيون بوكس
فدراسيون بدن سازي و پرورش اندام
فدراسيون بدمينتون
فدراسيون بسكتبال
فدراسيون اسكيت
فدراسيون انجمن هاي ورزشي
فدراسيون اسكي
فدراسيون اسكواش

انجمن های ورزشی

وب سایت های سازمان


سایر پیوندهای مفید


 
 
 

خبرگزاری ها