X
اخبار و رویدادهای ورزش دانشگاهی
برگزاری رقابت های داغ هفته دوم هجدهمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه تهران
ایرج احسانی

برگزاری رقابت های داغ هفته دوم هجدهمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه تهران

برگزاری رقابت های داغ هفته دوم هجدهمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه تهران

هفته دوم رقابت‌های هجدهمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه تهران با انجام مسابقات رشته‌های انفرادی به اتمام رسید.

رقابت‌های هجدهمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه تهران وارد دومین هفته شد و دانشجویان در رشته‌های مختلف با هم به رقابت پرداختند.

در رشته فوتبال، تیم نیرومند دانشکده تربیت بدنی در فینال، تیم دانشکده حقوق و علوم سیاسی، شگفتی ساز این دوره از رقابت‌ها را با نتیجه ۳ به یک شکست داد و عنوان قهرمانی را نصیب خود کرد.

دیدار رده بندی بین تیم‌های دانشکده جغرافیا و پردیس کشاورزی و منابع طبیعی برگزار شد که در نهایت تیم پردیس کشاورزی در این دیدار، عنوان سوم را بدست آورد.

در کشتی فرنگی نفرات ذیل حائز عنوان اول شدند:

مرتضی سعیدی پردیس فارابی، محمد صادق سلیمیان ریزی پردیس فنی، مسعود قجه یگانه پردیس کیش، مهدی مهدی زاده دانشکده تربیت بدنی، هدایت فرخانی حقوق و علوم سیاسی، امیر محمد فخیمی پردیس کشاورزی، میلاد محمدی پردیس فارابی، بهمن صاحبکاری تربیت بدنی، حسین کریمی فر تربیت بدنی

در کشتی آزاد نیز کشتی گیران ذیل مدال‌های طلا را صید کردند:

جواد سراج پردیس فنی،، داریوش شهبازی پردیس فنی، کمیل شکر پور پردیس فارابی

مهدی بهادر دانشکده تربیت بدنی، میثم زنگنه دانشکده جغرافیا، سامان بابازاده دانشکده ادبیات، ‌‌امیر رضا محمد رضا بیگی پردیس فنی، ‌‌‌سجاد حبیبی احسانی دانشکده تربیت بدنی، ‌‌‌‌محمد رضا غلامی گوهره هنرهای زیبا، ‌‌‌‌‌رضا نوشادی پردیس فارابی

در رقابت‌های کاراته دختران، زهراسادات افضلی از دانشکده تربیت بدنی، فاطمه خنکدار از دانشکده مدیریت، مریم احسانی، نفیسه گلشنی و پرنیا ساریخانی هر سه از دانشکده تربیت بدنی عنوان قهرمانی اوزان مختلف را از آن خود کردند.

در کاراته پسران نیز، مهدی امامی از تربیت بدنی قهرمان بخش کاتا شد و امیر حسین درخشان نیا از پردیس فنی، علیرضا علیزاده از پردیس فنی، محمد امین تقی پور از دانشکده جغرافیا، سید ضاالدین میسری از پردیس فارابی و محمد رضا عطایی از پردیس فنی در کمیته صاحب گردن آویز طلا شدند.

در شنا پسران خشایار حسینیان از پردیس ابوریحان، سید امیر کامی شیرازی، محمد بیداریان، امیرحسین حیدری، آرش پورزرگر همگی از دانشکده تربیت بدنی و فرشاد دادفر از پردیس البرز حائز عناوین قهرمانی در ماده‌های مختلف شدند.

جدول رده بندی جشنواره در پایان هفته دوم به ترتیب ذیل می‌باشد:

دانشکده تربیت بدنی با ۲۹ طلا، ۱۳ نقره و ۸ برز و ۲۰۰ امتیاز

پردیس فنی با ۱۲ طلا، ۱۷ نقره و ۱۱ برنز ۱۳۸ امتیاز

پردیس کشاورزی و منابع طبیعی با ۵ طلا، ۴ نقره و ۱ برنز و ۵۴ امتیاز

این رقابت‌ها تا تاریخ ۱۹ آذرماه ادامه خواهد داشت.

 

مطلب قبلی کسب مقام قهرمانی تیم شنای پسران دانشگاه ارومیه در مسابقات قهرمانی شنای دانشجویان منطقه سه
مطلب بعدی برگزاری دومین نشست ستاد استانی پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور به میزبانی استانداری گیلان
Print
242 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
تصاویر منتخب گالری
لینک های مفید