شنبه, 27 آبان, 1396


شما در اين صفحه هستيد >> اخبار  


جدیدترین اخبار و رویدادهای ورزش دانشگاهی
برگزاری سه دوره کارگاه های علمی و آموزشی برای سرپرستان، مربیان و ورزشکاران کاروان های ورزشی در حاشیه برگزاری سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر
برگزاری سه دوره کارگاه های علمی و آموزشی برای سرپرستان، مربیان و ورزشکاران کاروان های ورزشی در حاشیه برگزاری سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر

سه دوره کارگاه­ علمی و آموزشی برای سرپرستان، مربیان و ورزشکاران کاروان­ های ورزشی همزمان با برگزاری سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دختران دانشگاههای سراسر کشور (27 تیر لغایت 5 مرداد) در آمفی تئاتر دانشکده تربیت­ بدنی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد. این کارگاه­ها با هدف توسعه توانمندی سرپرستان و ارتقای سطح علمی مربیان و ورزشکاران با بهره ­گیری از اساتید برجسته و نخبگان ورزش دانشجویی برگزار گردید.

در این خصوص دکتر محمد پورکیانی مدیر کل تربیت­ بدنی و ریاست ستاد حمایتی و نظارتی المپیاد ضمن تشکر از تلاش ها و زحمات دست اندرکاران و کادر اجرایی سیزدهمین المپیاد اظهار داشت، تاکنون که روز پنجم المپیاد می­ باشد، هر سه عنوان کارگاه برگزار شده که با استقبال قابل ­توجه شرکت کنندگان همراه ­شده است. 

این کارگاه ها در روزهای 29، 30 و 31 تیر ماه با توجه به نیاز شرکت کنندگان و در راستای سیاست­های اداره­ کل تربیت­ بدنی و با هدف توانمندسازی و بهبود سطح علمی و ورزشی مدیران و دست­ اندرکاران ورزشی دانشجویی می باشد. که به صورت مجزا به شرح ذیل برگزار گردید:

1: کارگاه ارزیابی تندرستی و مشاوره­ ی ورزشی: با تدریس آقایان دکتر سیدرضا عطارزاده حسینی عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد و آقای دکترعلیرضا حسینی کاخک عضو هیات علمی دانشگاه حکیم سبزواری در تاریخ 29 تیرماه با هدف ارتقای سطح شناخت و آشنایی مدیران، سرپرستان و مربیان با اهداف مراکز تندرستی و مشاوره­ی ورزشی دانشگاه­ها و همچنین نحوه­ ی اجرای آزمون­های مرتبط با شاخص­های فیزیولوژیکی و آمادگی­ جسمانی برگزار شد.


2: کارگاه گردشگری ورزشی: با هدف آشنایی با جاذبه­ ها، امکانات و پتانسیل­های دانشگاه­ها جهت اشتغال­زایی و جذب درآمد در بخش گردشگری ورزشی، توسط انجمن گردشگری ورزش دانشجویی و مدرسی آقای دکتر هنرور عضو هیات­ علمی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی برگزارگردید.

3: کارگاه مربی سبز (Green Coach): که با همکاری دفتر محیط­ زیست و توسعه­ ی ­پایدار وزارت ورزش و جوانان با هدف آشنایی مربیان و دست ­اندرکاران ورزش دانشجویی با آخرین یافته­ های محیط­ زیستی و کاربرد آن در ورزش کشور با تدریس آقایان دکتر رضا شجیعی و همچنین دکتر هومن بهمن­ پور برگزار گردید.

 

تعداد امتیازات: (3) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (565)
کد خبر: 965
  • برگزاری سه دوره کارگاه های علمی و آموزشی برای سرپرستان، مربیان و ورزشکاران کاروان های ورزشی در حاشیه برگزاری سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر
شما هم می توانید نظرات خود را برای ما ارسال فرمایید. نظرات شما بررسی خواهند شد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
عکس تصادفی
6


 

اطلاعیه دوازدهمین المپیاد
پیوندهای مفید

وزارتخانه ها و پژوهشکده ها

فدراسیون های ورزشی

  فدراسیون ورزش همگانی
فدراسیون ورزشها ناشنوایان
فدراسیون سه گانه
فدراسیون ورزش مدارس
فدراسیون ووشو
فدراسیون هاکی
فدراسیون هندبال
کونگ فو و هنرهای رزمی
فدراسیون نابینایان
فدراسیون والیبال
فدراسیون ورزشهای رزمی
فدراسیون ورزشهای سنتی و بومی
فدراسیون وزنه برداری
فدراسیون کوه نوردی
فدراسیون گلف
فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی
فدراسیون نجات غریق
بیماران خاص و پیوند اعضاء
فدراسیون ورزشهای پهلوانی
فدراسیون شنا
فدراسیون فوتبال
فدراسیون قایقرانی
فدراسیون کبدی
فدراسیون کشتی
فدراسیون کاراته
فدراسیون دوچرخه سواری
فدراسیون دو و میدانی
فدراسیون ژیمناستیک
فدراسیون سوارکاری
فدراسیون شطرنج
فدراسیون شمشیربازی
فدراسیون تیر و کمان
فدراسیون تنیس
فدراسیون تنیس روی میز
فدراسیون جودو
فدراسیون جانبازان
فدراسیون چوگان
فدراسيون تيراندازي
فدراسيون تكواندو
فدراسيون پزشكي ورزشي
فدراسيون بولينگ و بيليارد
فدراسيون بوكس
فدراسيون بدن سازي و پرورش اندام
فدراسيون بدمينتون
فدراسيون بسكتبال
فدراسيون اسكيت
فدراسيون انجمن هاي ورزشي
فدراسيون اسكي
فدراسيون اسكواش

وب سایت های سازمان


سایر پیوندهای مفید


 
 
 

خبرگزاری ها