X
اخبار و رویدادهای ورزش دانشگاهی
بهره برداری از 4 طرح ورزشی در دانشگاه ملایر به مناسبت هفته تربیت بدنی
ایرج احسانی

بهره برداری از 4 طرح ورزشی در دانشگاه ملایر به مناسبت هفته تربیت بدنی

بهره برداری از 4 طرح ورزشی در دانشگاه ملایر به مناسبت هفته تربیت بدنی

به مناسبت هفته تربیت بدنی و با حضور رئیس دانشگاه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، معاونین و مدیران، 4 طرح ورزشی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون ریال به بهره برداری رسید.

راه اندازی مرکز ارزیابی تندرستی و مشاوره ورزشی، سالن ورزشی کراسفیت، ایمن سازی و نصب ضربه گیر دیوار سالن فوتسال دانشکده عمران و معماری و نصب سیستم گرمایشی تابشی در سالن بدنسازی و کشتی دانشکده عمران و معماری از جمله این طرح ها بود .

در این مراسم دکتر سایوند رئیس دانشگاه ضمن ابراز رضایت از فعالیت های اداره تربیت بدنی دانشگاه، به بیان دیدگاهها و پیشنهادات در خصوص استفاده از ظرفیت های دانشجویان و انجمن های ورزشی در جهت پیشبرد اهداف اداره تربیت بدنی در دانشگاه پرداخت.

در ادامه این مراسم دکتر بشیرگنبد معاون دانشجویی با ارائه گزارشی از عملکرد اداره تربیت بدنی، میزان اعتبارات جذب شده از اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را در سال جاری در حدود دو میلیارد و پانصد و پنجاه میلیون ریال عنوان نمود.

در پایان این مراسم نیز مدعوین ضمن افتتاح طرح های مذکور از اماکن ورزشی دانشگاه بازید به عمل آوردند.

همچنین با حضور اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان همایش پیاده روی با عنوان «گامی برای زمین» برگزار گردید و با پاکسازی قسمتی از محوطه دانشگاه به پایان رسید.

مطلب قبلی جشنواره پاییزی درون دانشگاهی دانشگاه ارومیه با برگزاری مسابقه دوستانه فوتسال مابین تیم منتخبین دانشجویان و تیم منتخب اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشکده علوم ورزشی در سالن آزادگان به مناسبت هفته تربیت
مطلب بعدی برگزاری کلینیک پیشرفته شنا
Print
99 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
تصاویر منتخب گالری
لینک های مفید