X
اخبار و رویدادهای ورزش دانشگاهی
به مناسبت هفته ی تربیت بدنی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار کرد.
ایرج احسانی

به مناسبت هفته ی تربیت بدنی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار کرد.

مراسم کلنگ زنی آکادمی ورزش های پهلوانی و زورخانه ای

این مراسم با حضور رئیس و سایر مسئولین دانشگاه انجام شد. دکتر نیکبخت رئیس مرکز تربیت بدنی دانشگاه صنعتی اصفهان هدف از ارایه طرح آکادمی ورزش های پهلوانی و زورخانه ای را توجه دانشگاهیان به ورزش ملی ایرانیان دانست و تصریح داشت: جای ورزش زورخانه ای که با ذکر نام ائمه و رسم و آیین پهلوانی همراه است در دانشگاه صنعتی اصفهان خالی بود. این زورخانه با زیربنای 500 متر مربع شامل سالن زورخانه، سالن کشتی و بخش های جانبی، به کمک خیرین دانشگاهی و کسب اعتبارات مورد نیاز احداث می شود. راه اندازی و بهره برداری از آکادمی تنیس روی میز و سالن بدنسازی دانشگاه صنعتی اصفهان را از دیگر برنامه های مهم هفته تربیت بدنی در دانشگاه دانست.

ایشان هدف از برگزاری رویدادهای ورزشی هفته  تربیت بدنی  را احیای دوباره سلامت جسم و روان دانشگاهیان دانست و خاطر نشان ساخت: با توجه به این که بسیاری از دانشگاهیان در دوران سخت کرونا از فعالیت‌های جسمانی دور بودند، با بهتر شدن فضای سلامت جامعه و واکسیناسیون دانشگاهیان، شروع این برنامه ها می تواند تا حد زیادی فضای شور و نشاط را به جامعه دانشگاهی بازگرداند.

مطلب قبلی دانشگاه ارومیه به مناسبت گرامیداشت هفته ی تربیت بدنی همایش بزرگ پیاده روی برگزار کرد.
مطلب بعدی گزارش تصویری فعالیت های تربیت بدنی دانشگاه اراک گرامیداشت هفته تربیت بدنی
Print
257 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
تصاویر منتخب گالری
لینک های مفید