شنبه, 27 آبان, 1396


شما در اين صفحه هستيد >> اخبار  


جدیدترین اخبار و رویدادهای ورزش دانشگاهی
در آستانه برگزاري سيزدهمين المپياد ورزشي دانشجويان کشور در شهر مشهد؛ جلسه هماهنگي سرپرستان کل دانشگاه هاي حاضر در المپياد برگزار شد
در آستانه برگزاري سيزدهمين المپياد ورزشي دانشجويان کشور در شهر مشهد؛ جلسه هماهنگي سرپرستان کل دانشگاه هاي حاضر در المپياد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان در این جلسه که در محل سالن اجتماعات سازمان برگزار شد بیش از 100 نفر از سرپرستان کل هر دو بخش رقابتهای دختران و پسران کاروان های ورزشی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی شرکت کننده در سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر و پسر کشور که هفته آینده در شهر مشهد آغاز به کار می کند برای اطلاع از آخرین وضعیت برنامه بازیها و هماهنگی برگزاری این دیدارها برگزار شد.
در این جلسه که با حضور دکتر ریاضی معاون امور دانشجویان داخل سازمان دانشجویی کشور ، دکتر پورکیانی مدیر کل تربیت بدنی، خانم دکتر میرزاده نماینده دانشگاه فردوسی مشهد، دکتر دهخدا و خانم دکتر عرب عامری معاونین فنی المپیاد پسران و دختران برگزار گردید مسئولین به ارائه گزارشی از تدارکات برگزاری این رقابتها پرداختند.
دکتر ریاضی معاون امور دانشجویان داخل سازمان دانشجویی ایران در این نشست ضمن تشکر از میزبانی دوباره دانشگاه فردوسی مشهد برای برگزاری رقابتهای المپیاد ورزشی دانشجویان ایران گفت: ما همواره شاهد حمایت بی دریغ سازمان دانشجویان از برگزاری المپیادها و رقابتهای ورزشی دانشجویان در سطح کشور هستیم و امیدواریم این حمایت ها باعث توسعه هرچه بیشتر ورزش و سلامتی در قشر جوان و دانشجوی کشورمان شود.


در این نشست بر همكاري با كميته هاي إجرائي دانشگاه فردوسی مشهد میزبان سیزدهمین المپیاد ، نظم دهي و رعايت مقررات و ضوابط دهكده بازي ها ، توجيه نمودن ورزشكاران ،مربيان و سرپرستان نسبت به شرايط فني و اجرائي المپياد، حضور سرپرستان كل كاروان ها يك روز قبل از ورود تيم ها در دهكده بازي ها، رعايت آيين نامه هاي انضباطي دانشگاه فردوسی مشهد ، رعايت ااخلاق و حجاب تاکید شد.
همچنین مقرر شد کاروان ورزشی دانشگاه ها یک روز قبل از برگزاری مسابقات در دهکده رقابتها پذیرش شوند و سرپرستان موظفند یک روز قبل از حضور کاروان ها با حضور در محل بازیها مقدمات حضور دانشجویان ورزشکار خود را فراهم کنند.
نماینده دانشگاه فردوسی مشهد میزبان این رقابتها توضیحاتی را در خصوص نحوه برگزاری مسابقات و تدارکات میزبان برای هرچعه بهتر برگزار شدن این دیدارها از جمله اسکان، حمل و نقل و تغذیه ، برنامه های فرهنگی و اردویی ...ارائه داد.
در حاشیه این جلسه جلسه پرسش و پاسخ با حضور معاونین فنی المپیاد دختران و پسران و مسئولین تربیت بدنی سازمان دانشجویان برگزار گردید.
سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر و پسر کشور از 27 تیر تا 20 مرداد به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود


تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (610)
کد خبر: 960
  • در آستانه برگزاري سيزدهمين المپياد ورزشي دانشجويان کشور در شهر مشهد؛ جلسه هماهنگي سرپرستان کل دانشگاه هاي حاضر در المپياد برگزار شد
شما هم می توانید نظرات خود را برای ما ارسال فرمایید. نظرات شما بررسی خواهند شد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
عکس تصادفی
7


 

اطلاعیه دوازدهمین المپیاد
پیوندهای مفید

وزارتخانه ها و پژوهشکده ها

فدراسیون های ورزشی

  فدراسیون ورزش همگانی
فدراسیون ورزشها ناشنوایان
فدراسیون سه گانه
فدراسیون ورزش مدارس
فدراسیون ووشو
فدراسیون هاکی
فدراسیون هندبال
کونگ فو و هنرهای رزمی
فدراسیون نابینایان
فدراسیون والیبال
فدراسیون ورزشهای رزمی
فدراسیون ورزشهای سنتی و بومی
فدراسیون وزنه برداری
فدراسیون کوه نوردی
فدراسیون گلف
فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی
فدراسیون نجات غریق
بیماران خاص و پیوند اعضاء
فدراسیون ورزشهای پهلوانی
فدراسیون شنا
فدراسیون فوتبال
فدراسیون قایقرانی
فدراسیون کبدی
فدراسیون کشتی
فدراسیون کاراته
فدراسیون دوچرخه سواری
فدراسیون دو و میدانی
فدراسیون ژیمناستیک
فدراسیون سوارکاری
فدراسیون شطرنج
فدراسیون شمشیربازی
فدراسیون تیر و کمان
فدراسیون تنیس
فدراسیون تنیس روی میز
فدراسیون جودو
فدراسیون جانبازان
فدراسیون چوگان
فدراسيون تيراندازي
فدراسيون تكواندو
فدراسيون پزشكي ورزشي
فدراسيون بولينگ و بيليارد
فدراسيون بوكس
فدراسيون بدن سازي و پرورش اندام
فدراسيون بدمينتون
فدراسيون بسكتبال
فدراسيون اسكيت
فدراسيون انجمن هاي ورزشي
فدراسيون اسكي
فدراسيون اسكواش

وب سایت های سازمان


سایر پیوندهای مفید


 
 
 

خبرگزاری ها