X
اخبار و رویدادهای ورزش دانشگاهی
دکتر علیزاده در پیامی ضمن گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش این هفته را به ورزشکاران و کلیه دست اندر کاران ورزش بویژه ورزش دانشگاهی تبریک گفت.
ایرج احسانی

دکتر علیزاده در پیامی ضمن گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش این هفته را به ورزشکاران و کلیه دست اندر کاران ورزش بویژه ورزش دانشگاهی تبریک گفت.

26مهر ماه به عنوان روز تربیت بدنی و ورزش، نامگذاری شده است. این هفته فرصت ارزشمندی برای آشنایی بیشتر جامعه با موضوع مهم ورزش و زمینه مناسبی برای تبیین اهمیت و آثار آن در ابعاد فردی و اجتماعی است.

دکتر علیزاده در پیامی ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش را به تمامی همکاران ورزش دانشگاه های کشور و دانشجویان ورزشکارتبریک گفت.
هفته تربیت بدنی که از 26 مهر ماه (روز تربیت بدنی و ورزش) شروع می شود،  فرصت ارزشمندی  برای آشنایی بیشتر جامعه با موضوع مهم ورزش و زمینه مناسبی برای تبیین اهمیت و آثار آن در ابعاد فردی و اجتماعی است. مدیرکل تربیت بدنی با اشاره به نقش و اهمیت ورزش در توسعه و ارتقاء سلامت و ایجاد روحیه ی نشاط و شادابی دانشگاهیان به ورزش و فعالیت های بدنی را جزو اولویت های برنامه های تربیت بدنی و ورزش وزارت عتف برشمرد.

مطلب قبلی نسخه سوم - 1400 پروتوکل بهداشتی مبارزه با کووید 19 (بیماری کرونا ویروس)
مطلب بعدی به مناسبت گرامیداشت هفته پارالمپیک، کارگاه آموزشی نقش دانشگاه ها در توسعه جنبش پارالمپیک برگزار گردید.
Print
1067 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
تصاویر منتخب گالری
لینک های مفید