X
اخبار و رویدادهای ورزش دانشگاهی
مديرکل تربيت بدني سازمان امور دانشجويان خبر داد: تداوم برنامه هاي ورزشي دانشجويي در سامانه ستاو
ایرج احسانی

مديرکل تربيت بدني سازمان امور دانشجويان خبر داد: تداوم برنامه هاي ورزشي دانشجويي در سامانه ستاو

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمد حسین علیزاده در شصت و هفتمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاههای کشور که به صورت آنلاین برگزار شد گفت: هم اکنون آموزش 30 هزار حرکت ورزشی در سامانه ستاو بارگذاری شده است و 4000 نفر از مدیران، کارشناسان و دانشجویان به عضویت این سامانه درآمده اند.

مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان گفت: با شیوع کرونا بسیاری از برنامه های آموزشی و مسابقات ورزش دانشجویی به سامانه مجازی ستاو منتقل شد و از مهرماه نیز واحد تربیت بدنی یک در این سامانه ارائه می شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمد حسین علیزاده در شصت و هفتمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاههای کشور که به صورت آنلاین برگزار شد گفت: هم اکنون آموزش 10 هزار حرکت ورزشی در سامانه ستاو بارگذاری شده است  که 22 هزار دانشجوی دختر و پسربه عضویت این سامانه درآمده اند. از این تعداد 4000 نفر خدمات ورزشی دریافت کرده اند.

همچنین بالغ بر 4000 نفر از مدیران، کارشناسان و مربیان دانشگاهی تحت پوشش فعالیت های آموزشی قرار گرفته اند. وی تهیه بانک اطلاعات ورزش دانشجویی را از مزیت های سامانه ستاو نام برد و گفت: تاکنون 70 درصد اطلاعات اماکن ورزشی دانشگاهها در این سامانه بارگذاری شده است.
دکتر علیزاده افزود: تاکنون دهها مسابقه و جشنواره ورزشی از طریق سامانه ستاو برگزار شده است و بزودی مسابقات ورزشی، ورزش های مجازی و e sport با رعایت استانداردهای فدراسیون های جهانی در این سامانه قرار داده می شود.
وی با اشاره به افتتاح دهها پروژه ورزشی در یک سال اخیر گفت: مهمترین رویداد ورزشی سال آتی ورزش دانشجویی، المپیاد قهرمانی در گیلان است که علیرغم عدم قطعیت برگزاری با توجه به احتمال استمرار شرایط کرونا، ما آمادگی خودرا حفظ کرده ایم و اخیرا از امکانات دانشگاه گیلان برای میزبانی بازدید کردیم.
مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان یکی از نتایج برگزاری المپیاد ورزشی در دانشگاه گیلان را تشکیل دهکده ورزش آموزش عالی در گیلان دانست و گفت: ردیف مستقل بودجه نیز برای تاسیس این دهکده پیش بینی شده است.

مطلب قبلی مسابقات قهرمانی مجازی تکواندو پومسه دانشجویان دختر و پسر دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور برگزار گردید
مطلب بعدی مسابقات مجازی ‌قهرمانی ‌دانشجویان دختر و پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در رشته ووشو (تالو-ساندا) به میزبانی دانشگاه قم برگزار می گردد.
Print
147 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
تصاویر منتخب گالری
لینک های مفید