X
اخبار و رویدادهای ورزش دانشگاهی
مراسم تجلیل از قهرمانان ورزش دانشگاه کاشان در سال ۹۸ برگزار گردید
ایرج احسانی

مراسم تجلیل از قهرمانان ورزش دانشگاه کاشان در سال ۹۸ برگزار گردید

مراسم تجلیل از قهرمانان ورزش دانشگاه کاشان در سال ۹۸ برگزار گردید

همزمان با میلاد با سعادت امام رضا(ع) مراسم مجازی تجلیل از مدال آوران ورزشی دانشگاه در سال ۱۳۹۸ با حضور ریاست دانشگاه، معاون دانشجویی، مدیر و کارشناسان تربیت بدنی و ۸ نفر از دانشجویان قهرمان برگزار گردید.

دکترحلاج باشی مدیر تربیت بدنی دانشگاه در این مراسم که به صورت زنده از صفحات مجازی پخش می‌شد با اشاره به اهمیت و جایگاه ورزش قهرمانی، ضمن تقدیر از تلاش های دانشجویان دختر و پسر گزارش مبسوطی از مسابقات را ارائه دادند و عنوان داشتند تمرینات تیم های ورزشی دختران در 11 رشته و پسران در 15 رشته به منظور کسب حداکثر سهمیه جهت حضور نفرات و تیم های ورزشی دانشگاه کاشان در المپیاد سراسری دانشجویان کشور، از ۱۶ مهر ماه ۹۸ آغاز گردید.

حلاج باشی با اشاره به سخت بودن کسب سهمیه در مسابقات دانشگاه های منطقه 6 با حضور تیم‌های استان اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری، عنوان داشت به منظور تسهیل در این کار، میزبانی هشت رشته والیبال دختران و پسران، فوتسال و هندبال و بسکتبال پسران و تیراندازی دختران و پسران توسط دانشگاه کاشان پذیرفته شد.

وی در پایان کسب ۲۹ سهمیه کسب شده توسط دانشجویان دختر و پسر را یک رکورد در تاریخ ورزش دانشگاه اعلام و ابراز امیدواری نمودند با عادی شدن شرایط کشور ادامه کار را با جدیت بیشتر دنبال نمایند. در ادامه آقای دکتر حسین ستار معاون دانشجویی دانشگاه ضمن تقدیر از دانشجویان و تربیت بدنی دانشگاه به شرح برخی از برنامه های گسترده معاونت دانشجویی در امر ورزش و حمایت از ورزشکاران دانشگاه به عنوان سرمایه های انسانی تاکید نمودند. در این جلسه دو نفر از دانشجویان به نمایندگی از ورزشکاران مدال آور معضلات و چالش‌های پیش روی ورزش قهرمانی دانشگاه را مطرح نمودند و خواستار توجه بیشتر به این بخش از رویدادهای ورزشی شدند.

 در ادامه آقای دکتر عباس زراعت ریاست محترم دانشگاه ضمن ابراز خرسندی از فعالیت‌های انجام شده، از ورزش و فعالیت بدنی به عنوان یکی از مولفه‌های مهم دانشگاه یاد کردند و عنوان داشتند دانشگاه‌کاشان به منظور توسعه ورزش قهرمانی، شرایط جذب قهرمانان ملی را مهیا خواهد نمود. همچنین دکتر زراعت از نامگذاری یکی از میادین دانشگاه به نام مدال میدان ورزش و نصب المان ورزشی خبر دادند. در پایان این مراسم از دانشجویان مدال‌آور با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

مطلب قبلی شورای ورزش دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار گردید.
مطلب بعدی جلسه مجازی هم‌اندیشی دبیران مناطق ده ‌گانه ورزشی دانشگاه‌های کشور با حضور دکتر علیزاده، دبیران مناطق ورزشی و همکاران اداره کل برگزار گردید.
Print
230 رتبه بندی این مطلب:
1/0

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
تصاویر منتخب گالری
لینک های مفید