X
اخبار و رویدادهای ورزش دانشگاهی
مسابقات مجازی  همگانی رشته تنیس روی میز در دو بخش دختر و پسر با شناخت نفرات برگزیده به پایان رسید
ایرج احسانی

مسابقات مجازی  همگانی رشته تنیس روی میز در دو بخش دختر و پسر با شناخت نفرات برگزیده به پایان رسید

با توجه به جدید بودن این رویداد چه از نظر اجرا و نیز از نظر قضاوت می توان امیدوار بود که این رشته می تواند در هر شرایطی و با کمترین امکانات به عنوان یک رشته همگانی در نظر گرفته شود.

در این دوره از مسابقات در بخش دختران  ۸۰ نفر از 23 دانشگاه و موسسه آموزش عالی با ارسال فایل در این مسابقات شرکت کردند که در نهایت، خانم ها: بهاره نوروزی  از دانشگاه همدان ، مائده نوبری از دانشگاه  کردستان و خانم  مهسا متولی از دانشگاه الزهرا (س) نفرات برگزیده در بخش ضربه کنترلی و حمل توپ در مسافت 10 متر شدند

همچنین در بخش آقایان تعداد ۲۴ فیلم قابل قبول ‌ از  24 دانشگاه و موسسه آموزش عالی دریافت شد که در پایان بررسی از نظر رکورد و نحوه اجرای حرکت افرا ذیل به عنوان نفرات برگزیده معرفی شدند:

آقای محمد مهدی جوادی از دانشگاه سمنان

آقای مبین پرویزی از دانشگاه هنر تبریز

آقای محمدعلی چردمی از دانشگاه همدان

مطلب قبلی برگزاری مسابقات انتخابی تیراندازی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه ها در دو ماده تفنگ و تپانچه
مطلب بعدی مسئول انجمن اسکواش اداره کل تربیت بدنی: برگزاری آنلاین وبینارها در راستای توسعه این رشته در دانشگاهها در اولویت فعالیت های انجمن می باشد.
Print
238 رتبه بندی این مطلب:
4/2

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
تصاویر منتخب گالری
لینک های مفید