X
اخبار و رویدادهای ورزش دانشگاهی
کارگاه مدیریت اجرایی رویدادهای بزرگ ورزشی با محوریت ورزش دانشجویی
ایرج احسانی

کارگاه مدیریت اجرایی رویدادهای بزرگ ورزشی با محوریت ورزش دانشجویی

کارگاه مدیریت اجرایی رویدادهای بزرگ ورزشی با محوریت ورزش دانشجویی

دومین روز برگزاری کارگاه مدیریت اجرایی رویدادهای بزرگ ورزشی با محوریت ورزش دانشجویی با حضور36 نفر از  مدیران و کارشناسان تربیت بدنی دانشگاه های کشور برگزار گردید.

نخستین روز از این کارگاه که در کمیته ملی المپیک برگزار شد، با مباحثی نظیر منابع درآمد رویدادهای بزرگ ورزشی با تأکید بر ورزش دانشجویی توسط دکتر علیرضا الهی، معرفی و اهمیت برنامه های آموزشی ارزش های المپیک (OVEP) توسط خانم ناهید کریمی و چالش های مدیریت اجرایی رویدادهای بزرگ ورزشی با تأکید بر ارزش های حاکم توسط دکتر نصرالله سجادی آشنا شدند.
گفتنی است در جریان برگزاری کارگاه های روز نخست، شرکت کنندگان ضمن حضور در موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک کمیته ملی المپیک که با توضیحات حسن رنگرز مدیر این موزه همراه بود، با فعالیت های صورت گرفته در این بخش آشنا شدند.

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته در ادامه دومین روز از کارگاه مدیریت اجرایی رویدادهای بزرگ ورزشی با همکاری اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم و آکادمی ملی المپیک، از صبح امروز و با حضور کارشناسان و مدیران تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری در محل آکادمی ملی المپیک پیگیری شد.
معرفی سازمان های المپیکی و ورزشی دنیا و همچنین معرفی جنبش المپیک و ارزش های آن، نخستین مبحثی بود که دکتر جواد آزمون  به شرکت کنندگان کارگاه ارائه داد.
در ادامه دکتر هومن بهمن پور و دکتر مهرزاد حمیدی به ترتیب در رابطه با نقش و اهمیت توسعه پایدار در رویدادهای ورزشی و اهمیت و نقش نهضت داوطلبی در رویدادهای بزرگ ورزشی به ارائه مطالبی پرداختند..

حاضرین در دوره مذکور در قالب کارگروه های به بحث و تبادل نظر پیرامون موضاعات مطروحه پرداختند.و با مفاهیم مدیریت سبز در فعالیت ورزشی آشنا می شوند.

مطلب قبلی برگزاری جلسه شورای ورزش دانشگاه لرستان
مطلب بعدی ابلاغ آیین نامه مدیریت منطقه اي تربیت بدنی و ورزش در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی
Print
138 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
تصاویر منتخب گالری
لینک های مفید